Wiadomości branżowe

Grzejniki drabinkowe bez sztampy ? geometria jest w modzie

Grzejnik drabinkowy jest praktyczny i użyteczny. Jego prosta budowa i nieduże rozmiary sprawiają, że idealnie wpasowuje się w łazienkową zabudowę. Pionowe kolektory i poprzeczne rurki grzewcze zapewniają maksymalną funkcjonalność. Czego

Grzejnik drabinkowy jest praktyczny i użyteczny. Jego prosta budowa i nieduże rozmiary sprawiają, że idealnie wpasowuje się w łazienkową zabudowę. Pionowe kolektory i poprzeczne rurki grzewcze zapewniają maksymalną funkcjonalność. Czego można chcieć więcej? Odrobiny fantazji!

Grzejniki drabinkowe w łazienkach to dzisiaj standard. Białe drabinki dopełniają całości ?białego montażu? i utrzymane są w stylistyce sprzętów AGD pokroju pralki. Nie rzucają się w oczy i spełniają swoją funkcję ? w łazience panuje optymalna temperatura, a rurki grzejnika służą do suszenia mokrych ubrań i ręczników. Większość modeli posiada okrągłe, łukowato wygięte rurki rozmieszczone w regularnych odstępach. Poszczególne grzejniki różnią się od siebie zwykle jedynie średnicą rurek i odległością między nimi. Czy wszystkie łazienki muszą wyglądać tak samo? Projektantom Instal-Projekt udało się unowocześnić formę tradycyjnych ?drabinek?.

Modele STICK i RETTO to idealne przykłady na to, że drobne z pozoru zmiany mogą dać zaskakująco duże efekty. Modele STICK charakteryzują oryginalne, prostokątne kształty, które dodają wnętrzu charakteru. Przy cieszącej się coraz większą popularnością kwadratowej armaturze i ceramice, wybór tego nietypowego grzejnika okazuje się strzałem w dziesiątkę i dopełnieniem aranżacji. Mocny, wyrazisty kształt podkreśla oraz dopełnia wszystkie pionowe i poziome linie w łazience, dzięki temu wnętrze wygląda na uporządkowane i jest zdecydowane w wyrazie.

RETTO to kolejna zabawa formą. Kolektory o trójkątnym przekroju i płaskie, delikatnie wygięte profile to subtelnie zaznaczona nowoczesność. Model intryguje i sam w sobie może stanowić ozdobę. Warto dodać, że pomysłowe rozwiązania technologiczne pozwalają na ukrycie odpowietrzników tak, aby cieszyć oko wyszukaną i lekką formą grzejnika.

Obecnie w palecie kolorów Instal-Projektu znajduje się 37 propozycji kolorystycznych: śmiało można więc powiedzieć, ze biel powoli odchodzi do lamusa. Dla ceniących sobie wygodę i lubiących eksperymentować zarówno z kształtem, jak i z kolorem do dyspozycji są akcesoria ? haczyki, wieszaki i relingi, dzięki którym grzejnik może stać się naszym wygodnym ?przybornikiem?, w takich kolorach, na jakie mamy ochotę.

A to już wiesz?  Kreacje Dekoral Fashion: Modny salon w kolorze blue jeans

Trójkąty i kwadraty oraz paleta prawie czterdziestu kolorów to sposób na dodanie swojej łazience charakteru tam, gdzie zazwyczaj go brakuje. Czas pożegnać się raz na zawsze z monopolem białych, okrągłych drabinek. Pozwólmy sobie na odrobinę fantazji!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy