Nie do szuflady Wiadomości branżowe

ATLAS wyróżniony w konkursie ?Polska Firma ? Międzynarodowy Czempion?

Konkurs, przeprowadzony przez firmę doradczą PwC, był skierowany do firm odnoszących znaczące sukcesy na rynkach zagranicznych w dziedzinie eksporcie lub inwestycji. ATLAS znalazł się w grupie pięciu finalistów, a wyróżnienie odebrał 5 września, podczas Gali XXII Forum Ekonomicznego w Krynicy.

Celem konkurs PwC, organizowanego pod patronatem dziennika ?Rzeczpospolita?, było dostrzeżenie tych firm, które ? poprzez swoje skuteczne działania na rynkach zagranicznych ? poprawiają wizerunek polskiej marki.

Jak podkreślił Ryszard Petru, Partner PwC w Polsce, ideą konkursu ?Polska Firma ? Międzynarodowy Czempion? jest stworzenie grupy firm, które, mogąc się pochwalić logo międzynarodowego czempiona, będą miały większą siłę przebicia w walce o swoje interesy na rynkach zagranicznych.

? Zagraniczna ekspansja krajowych firm to najlepsza forma promocji naszego kraju, jaką można sobie wyobrazić ? nie poprzez akcje, billboardy i reklamy, ale poprzez konkretne marki produktów i firm ? dodaje Petru.

? Cieszymy się, że doceniono działania ATLASA na Białorusi i w Rumunii. Myślę, że Konkurs nie tyko przyczyni się propagowania polskiej marki na rynku zagranicznym, ale także wskaże dobrą praktykę: odważne działania poza granicami kraju, w połączeniu z zaradnością i mądrą strategią polskich przedsiębiorców, rzeczywiście mogą przynieść korzyść i przyczynić się do sukcesu ? podkreśla wiceprezes ds. rozwoju w Grupie ATLAS, Jacek Michalak.

ATLAS wyróżniono w kategorii Inwestor podczas uroczystej Gali w Krynicy. Wydarzenie poprzedziło śniadanie, w którym uczestniczyliprzedstawiciele firm oraz gość honorowy ? wicepremier Waldemar Pawlak.Gospodarzami spotkania byli Prezes PwC Olga Grygier oraz Marszałek Województwa Małopolskiego Marek Sowa.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy